Klimatyzacja Szczecin

Poczuj komfort gdziekolwiek się znajdujesz

Jesteśmy ekspertami od poniższych marek

Klimatyzacja dla małych i dużych firm Szczecin

Oferujemy instalacje i serwis nowoczesnej klimatyzacji dla Twojej firmy w Szczecinie, i województwie Zachodniopomorskim. W KlimaSerwis wierzymy, iż podstawą dobrego samopoczucia i wysokiej produktywności w miejscach pracy jest odpowiedni mikroklimat. Dzięki naszej szerokiej ofercie będziesz w stanie zapewnić go sobie gdzie chcesz, kiedy tylko chcesz.
Oferujemy urządzenia ściennie, kanałowe, kasetonowe, podsufitowe, pompy ciepła, osuszacze powietrza, agregaty wody lodowej, oraz wiele więcej. Nasi eksperci pomogą znaleźć rozwiązanie  najlepiej dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Dodatkowo, dla Twojej wygody w naszej ofercie posiadamy urządzenia z możliwością sterowania za pomocą WIFI.

Zamów u nas darmową wycenę Twojego projektu już dziś.

Montujemy klimatyzacje w biurach, serwerowniach, sklepach, restauracjach, fabrykach, klubach, centrach handlowych, placówkach rządowych, i wielu innych. Każdy nasz projekt i instalacja jest przeprowadzana z uwagą na czynniki środowiskowe. Zawsze dążymy do jak największej redukcji zużycia energii, a także do minimalizacji negatywnych wpływów na otoczenie.

oferta-klimatyzacja-dla-firm
oferta-klimatyzacja-dla-osób-prywatnych

Klimatyzacja dla domów

Przeprowadzamy instalacje i serwis klimatyzacji również dla klientów indywidualnych, abyś mógł cieszyć się komfortem w swoim domu lub mieszkaniu przez cały rok. Nasi eksperci dopasują idealne rozwiązanie do Twoich potrzeb. Oferujemy urządzenia ściennie, kanałowe, kasetonowe, podsufitowe, oraz wiele więcej. Nigdy więcej nie martw się o duże upały lub mrozy za oknem.
Posiadanie klimatyzacji w swoim otoczeniu posiada także wiele pozytywnych zalet:

  • System oczyszczania powietrza
  • System usuwania wilgoci z powietrza
  • Filtr antybakteryjny
  • Całodobowe utrzymywanie komfortowej temperatury
  • Całodobowe utrzymywanie odpowiedniej wilgotności powietrza

Dla Twojej wygody w naszej ofercie posiadamy urządzenia z możliwością sterowania za pomocą WIFI.

Zamów u nas darmową wycenę Twojego projektu już dziś.

W dogodnym dla Ciebie terminie przyjedziemy i dokonamy wszystkich niezbędnych pomiarów, a następnie dobierzemy najbardziej odpowiednie urządzenia. Mamy także na uwadze zdrowie i czynniki środowiskowe, dlatego zawsze dążymy do absolutnego bezpieczeństwa naszych instalacji, oraz minimalizacji zużycia energii. Operujemy na terenie Szczecina i województwa Zachodniopomorskiego.

Na wybrane produkty udzielamy nawet do 10 lat gwarancji.